KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848632
nr 1284 8632
Åstrand, Porträtt. Signerad. Olja på duk, 52x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:03:59
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr